Шановні мешканці міста!

13 Янв    Новини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» виконавці послуги з постачання теплової енергії можуть прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за послуги з постачання теплової енергії у зв’язку із зміною для них ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019-2020 років. Такі зміни відображаються щомісяця у платіжних документах споживачів, надісланих у місяці, що настає за розрахунковим періодом.

            З урахуванням норм зазначеної постанови, беручи до уваги зміну вартості природного газу, керівництвом ОКП «Донецьктеплокомуненерго» прийнято рішення щодо зменшення вартості послуги з централізованого теплопостачання у грудні місяці 2019 року на 8,6 % до 32,86 грн./м. кв. та 1304,30 грн./ГКал.

Керівництво  ОКП «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Торецьктепломережа»  зменшить нарахування за послуги теплопостачання   за грудень на 8,6%.

Наразі здійснюються коригування вартості, відповідні зменшені нарахування мешканці міста отримають вже в січні 2020 року.

Підставою для перерахунку є прийняття 24 грудня 2019 року Кабінетом міністрів України постанови №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Постанова передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у зв’язку із зміною ціни природного газу, який використовується для виробництва теплоенергії, опалення та гарячої води.

Перерахунок проведено за методикою, наданою вищезазначеною урядовою постановою. Вона враховує вартість газу у відповідному місяці.

Додатково повідомляю, що для розрахунку вартості послуг з централізованого теплопостачання з урахуванням зміненого тарифу не потрібно звертатись до виробничої одиниці «Торецьктепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго». Усі коригування відображені у квитанції за грудень місяць.

Приносимо свої вибачення за затримку доставки квитанції. Запевняємо, що ці незручності мають тимчасовий характер і ми впевнені, що вони ні в якому разі не вплинуть на наші взаємовідносини.

З повагою ВО «Торецьктепломережа».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *