Шановні мешканці міста Торецьк.

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Торецьктепломережа» нагадує своїм абонентам про необхідність своєчасно сплачувати за послуги центрального опалення.

Керівництво нашого підприємства  з порозумінням ставиться до того, що в даний час вся країна знаходиться на карантині через вірус COVID-19, багато хто з Вас пішли у вимушену відпустку або на самоізоляцію.

Працівники підприємства в умовах надзвичайної ситуації виконали перед Вами свої зобов’язання в повному обсязі. Однак оплата споживачами послуги тепломережі впливає на роботу підприємства, а несплата ж може привести до проблем з розрахунками постачальників енергоносіїв. .  Нажаль, рівень розрахунків населенням за отримані послуги в опалювальному сезоні 2019 -2020 рр складає  близько  70%.

Це призводить до накопичення дебіторської заборгованості та ускладнює розрахунки з постачальниками, працівниками та сплату податків. На сьогодні налічується борг населення за спожиті послуги у розмірі понад 120 мільйонів грн.

Наше підприємство забезпечило своїх споживачів здійснювати онлайн платежі через особисті кабінети на офіційних сайтах. А також прийом платежів виїзними мобільними бригадами за місцем проживання. Прийом платежів ведемо як через касовий апарат, так і через термінал будь-якого банку без стягнення комісійної збору.

Графік   роботи   відділу   реалізації   послуг:

 понеділок – четвер  з 7 — 00 по 16 — 00;   п’ятниця, субота з 8-00 по 12-00.

Тел. для довідок: 4-40-51, 095 879 62 09.

         Наша адреса : м. Торецьк, вул.Світла 5.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *