Рубрики
Новини

Відокремлений підрозділ обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» «Центр продажу послуг та клієнтського обслуговування» у режимі on-line!

            У зв’язку зі збільшенням випадків захворювань, спричинених поширенням вірусу COVID-19, та запровадженням на території Донецької області з 18.10.2021 р. «червоного» рівня епідемічної небезпеки, ВП «Центр продажу послуг та клієнтського обслуговування» (далі ЦПП) переходить на режим дистанційного обслуговування споживачів.

            Особистий прийом громадян буде здійснюватись виключно за попереднім записом та з урахуванням рекомендованих соціальних обмежень. Здійснити попередній запис на прийом до центрів обслуговування клієнтів (далі ЦОК) можливо за наступними номерами телефонів:ЦОК ВО «Торецьктепломережа» м. Торецьк, вул. Світла, б. 5;

тел. 095 879 62 09; 050 337 47 37.

            Отримати консультації з будь-яких питань Ви можете за допомогою телефонного зв’язку, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, надіславши запит на електронну скриньку ЦПП (cpp.okp@gmail.com) або залишивши звернення за допомогою приватного повідомлення на сторінці соціальної мережі Facebook ЦОК ВО ОКП «Торецьктепломережа» https://www.facebook.com/profile.php?id=100068768100461

            Здійснити звіряння за Вашим особовим рахунком Ви маєте змогу через сервіс «Особистий кабінет» на офіційному сайті підприємства (https://kpdtke.com.ua) (для підтвердження особи необхідно вказати суму останнього здійсненого платежу) або за допомогою телефонного зв’язку.

            За адресом розташування ЦОКа ВП ВО “Торецьктепломережа” (м.Торецьк, вул.Світла, 5) для прийому платежів за послуги з постачання теплової енергії продовжують працювати касовий апарат, термінал самообслуговування  та POS-термінал за допомогою яких, Ви можете здійснити оплату засобами безготівкового розрахунку (банківська картка будь-якого банку, Google pay, Apple Pay).

Додатково повідомляємо, що ознайомитись з інформацією щодо поточної діяльності підприємства, а також дізнатись актуальні новини у сфері постачання теплової енергії, Ви можете на офіційному сайті ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (https://www.kpdtke.com.ua).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.