Підприємство нагадує.

13 Мар    Без рубрики

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Тоецьктепломережа» нагадує своїм абонентам про необхідність своєчасно сплачувати за послуги центрального опалення !

Для надання якісних послуг ОКП «Донецьктеплокомуненерго» повинне вчасно розраховуватися за енергоресурси, які складають понад 70% собівартості послуг, що надаються. Нажаль, рівень розрахунків населенням за отриманні послуги складає близько 60%. Це призводить до накопичення дебіторської заборгованості та ускладнює розрахунки з постачальниками, працівниками та сплату податків. На сьогодні налічується борг населення за спожиті послуги у розмірі понад 130 мільйонів грн.
Тому в/о «Торецьктепломережа» вимушена посилити заходи по зменшенню заборгованості та посилити роботу з примусового стягнення заборгованості зі злісних неплатників спільно з державною виконавчою службою. Найефективніші заходи примусового стягнення заборгованості це: арешт рухомого і нерухомого майна, тимчасова заборона виїзду за кордон, звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника з одночасним арештом банківських рахунків.
Виробнича одиниця «Торецьктепломережа» нагадує, що у разі стягнення заборгованості через суд до суми боргу додаються інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. Це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому необхідно своєчасно розраховуватися за отриманні послуги центрального опалення!
У разі відсутності можливості розрахуватися за послуги, споживачі завжди можуть звернутися до в/о «Торецьктепломережа» за розстрочкою, а при наявності боргу — оформити договір реструктуризації. Підприємство завжди йде на зустріч всім хто звернувся за допомогою!
Для оформлення договору реструктуризації та у разі виникнення додаткових питань необхідно  звертатися до відділу реалізації послуг підприємства.

Наша адреса : м. Торецьк, вул.Світла 5.

Телефони для зв’зку : 4-40-51, або 095-879-62-09

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 18.00

Субота та неділя з 8.00 до 12.00

Платежі приймаємо як через касовий апарат так і через термінал карткою будь якого банку без комісії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *