Рубрики
Новини

ДОВІДКА

про роботу котелень ВО«Торецьктепломережа» протягом ремонтного періоду 2021 р.

В літній період  на котельнях та теплових мережах  виконувалися  роботи  щодо  підготовки  до опалювального періоду.

           На  теперішній час  підготовлено до опалювального сезону у повному обсязі всі

20  котелень. При  цьому відревізовано 167  насосних агрегатів, 1923 одиниці запірної  арматури, замінено 1860 м теплових мереж, що дорівнює 102% від запланованого ( з них 625 м  із застосуванням труб в ППУ ізоляціі). Виконано заміну більш як 189 одиниці  муфтової арматури на фланцеву. Виконані  ремонти , та очищення (нажаль від побутового сміття)   теплових камер, не зважаючи на встановлені кришки-люки.  Виконано  капітальний  ремонт  покрівлі  на кот. 102кв.  Завершуються роботи по  встановленню  нового газового лічильника на котельні  Петровська гора, тривають  пуско-налагод-жувальні роботи.   Заміна  вузла обліку  пов’язана з необхідністю приведення  кількості  газу,  який  враховується,  до  існуючого навантаження.

           Завершено  поточні роботи по ремонту виробничих та побутових приміщень котелень.

            Протягом тижня  будуть  завершені  роботи по заповненню  теплових мереж  водою.

Тривають роботи  по встановленню  теплових лічильників  на житлових будинках, а також  проводиться заповнення внутрішніх систем  споживачів,  які вже підготовлені до прийому теплоносія.

 Проводяться  роботи  щодо налагодження  гідравлічного режиму  теплових мереж, тобто  закінчуються роботи по встановленню  звужувальних  пристроїв. Нагадуємо, що

звужувальні пристрої  необхідно  встановлювати  при залежній  схемі теплопостачання

( при відсутності  вузла  керування  на вводі)  для приведення   кількості  теплоносія  до нормативного значення  по кожному об’єкту, а також рівномірного   розподілу тепла  серед  споживачів    з метою додержання  рівномірного  та  необхідного  температурного режиму  усіх споживачів, незалежно  від  розташування  (близьких або віддалених )  від котельні. Як  і попередньому році,  на жаль,  жодна внутрішня система опалення житлових  будинків  не  промивалася , тому  в опалювальному періоді  будуть  виникати  проблеми із рівномірним розподілом тепла  по стояках та радіаторах. З нашого боку  всі споживачі були проінформовані  про необхідний обсяг робіт  в літній  період  згідно «Правил  підго-товки  теплових господарств до опалювального періоду».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.