Рубрики
Новини

ДОВІДКА щодо проходження опалювального періоду ВО «Торецьктепломережа».

Робота виробничої одиниці спрямована на безперебійне постачання теплової енергії для потреб опалення споживачів, найбільша частина котрих є населення та об’єкти соціальної сфери, для яких не допускаються тривалі перерви постачання послуг.

Протягом опалювального періоду котельні повинні працювати за температурним графіком якісного регулювання. Однак із-за недостатньої підготовки внутрішніх систем опалення в ремонтний період ( відсутність гідропневматичного промивання та випробувань на щільність ) для забезпечення споживачів нам необхідно подавати більший об’єм теплоносія, що приводить до підвищеної витрати палива та електричної енергії. Звертаємо увагу споживачів на те, що ми намагаємося забезпечити нормативний температурний режим у приміщеннях, який дорівнює +18ºС, а не температуру по приладах опалення.

В період відсутності постачання води до міста котельні працювали без зупинок.

Запасу води, яка міститься в ємностях, було достатньо для підживлення теплових мереж протягом 3-х діб. Дякуємо споживачам, які не використовували теплоносій для господарських потреб, за порозуміння в цьому питанні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.